ابراهیم قنبری رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز تعداد عملیات‌های امداد و نجات و مهار آتش سوزی انجام شده طی دیروز را ۱۲ مورد اعلام کرد و گفت: حریق یک دستگاه رانا در خیابان شیخ بها واقع در کمپلو شمالی که به علت اتصال جعبه برق فیوز خودرو رخ داده بود، اطفا شد. او […]

ابراهیم قنبری رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز تعداد عملیات‌های امداد و نجات و مهار آتش سوزی انجام شده طی دیروز را ۱۲ مورد اعلام کرد و گفت: حریق یک دستگاه رانا در خیابان شیخ بها واقع در کمپلو شمالی که به علت اتصال جعبه برق فیوز خودرو رخ داده بود، اطفا شد.

او مهار آتش سوزی‌ها در منزل مسکونی در منطقه ملی راه، خیابان یک فرشید به علت نشت گاز پیک، دکه فروش فلافل در سه راه خرمشهر روبروی ترمینال حمیدیه به علت بی احتیاطی صاحب دکه و سرایت شعله حریق از اجاق گاز به لوازمات، کنتور برق منزل مسکونی در خیابان شریعتی بین سلمان فارسی و کافی، جعبه برق منزل مسکونی در منطقه کیان آباد خیابان ۲۷ و ترانس برق در مسیر سه راه خرمشهر در سلیم آباد را از دیگر عملیات‌های انجام شده طی مدت مذکور برشمرد.

قنبری به واژگونی یک دستگاه ام وی ام در مسیر منطقه مهدیس به سمت بنکداران اشاره کرد و بیان داشت: این حادثه منجر به مصدومیت راننده مرد شد و آتش نشانان با ایمن سازی و استفاده از ابزار برش و نجات، او را از اتاقک خودروخارج کردند و به عوامل اورژانس ۱۱۵ تحویل دادند.

به گفته رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز؛ آتش نشانان با اعزام به منطقه عامری خیابان صباحی با عوامل اورژانس ۱۱۵ در جابجایی بیمار سنگین وزن همکاری کردند، همچنین در عملیات نجات محبوسین در اماکن مسکونی در مناطق عین ۲، فاز ۲ پادادشهر خیابان ۵۱ بصیر، کوی ملت و ملی راه ۴ شهروند را نجات دادند.