رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول با اشاره به ابتلای دسته جمعی اهالی یک روستای صعب العبور به کرونا، از امدادرسانی بهداشتی به این روستا خبر داد. دکتر علی قمیشی در خصوص ابتلای اهالی روستای دورک احمدفداله به کرونا، اظهار کرد: پس از گزارش واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت دزفول مبنی بر ابتلای اهالی این روستای […]

رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول با اشاره به ابتلای دسته جمعی اهالی یک روستای صعب العبور به کرونا، از امدادرسانی بهداشتی به این روستا خبر داد.

دکتر علی قمیشی در خصوص ابتلای اهالی روستای دورک احمدفداله به کرونا، اظهار کرد: پس از گزارش واحد بهداشت محیط مرکز بهداشت دزفول مبنی بر ابتلای اهالی این روستای صعب العبور به کرونا، صبح روز سه‌شنبه تیم بهداشت و درمانی با بالگرد به منطقه اعزام شد.

وی افزود: پس از معاینه و انجام تست از ۱۰۰ نفر، تست ۶۰ نفر مثبت قطعی مبتلا به کرونا گزارش شد. بر اساس نظر پزشک مستقر در منطقه، دو نفر از این مبتلایان به اقدامات درمانی پیشرفته‌تر نیاز داشتند که به وسیله اورژانس هوایی به بیمارستان گنجویان دزفول منتقل شدند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول که در یک برنامه خبری صحبت می‌کرد، گفت: در حال هماهنگی و رایزنی با سایر ارگان‌ها هستیم تا در صورت لزوم امکانات بیشتری به وسیله بالگرد به این منطقه گسیل شود.