رئیس سازمان آرامستان های شهرداری اهواز از حضور سردار وحیدی، وزیر کشور و هیئت همراه در گلزار شهدای اهواز و ادای احترام آنان به مقام شامخ شهدا خبر داد.    موسی خنافره رئیس آن سازمان با اعلام خبر فوق گفت: وزیر کشور که برای معارفه ابراهیم خلیلیان به عنوان استاندار جدید خوزستان به اهواز سفر […]

رئیس سازمان آرامستان های شهرداری اهواز از حضور سردار وحیدی، وزیر کشور و هیئت همراه در گلزار شهدای اهواز و ادای احترام آنان به مقام شامخ شهدا خبر داد.

   موسی خنافره رئیس آن سازمان با اعلام خبر فوق گفت: وزیر کشور که برای معارفه ابراهیم خلیلیان به عنوان استاندار جدید خوزستان به اهواز سفر کرده است، بلافاصله پس از حضور در اهواز به گلزار شهدا آمده و با قرائت فاتحه و نثار گل به مزار شهدا، به مقام شامخ آنان ادای احترام کرد.

 

وی افزود: در این رابطه سازمان آرامستان های شهرداری اهواز از روز گذشته مقدمات استقبال از وزیر کشور و هیئت همراه را آماده کرده بود.

خنافره با اشاره به حضور وزیر کشور و هیات همراه در یادمان سردار شهید، حاج علی هاشمی ادامه داد: در این فرصت توضیحات کاملی در خصوص اقدامات سازمان جهت تکمیل یادمان به ایشان ارائه شد.

این مقام مسئول هم چنین اعلام داشت: وزیر کشور و هیات همراه پس از حضوردر یادمان سردار شهید، حاج علی هاشمی در قطعه ی شهدای گمنام و شهدای مدافع حرم نیز حاضر و ادای احترام کرد.