به مناسبت هفته دفاع مقدس، مراسم تجلیل و تکریم ازفرزندان شهدا، جانبازان، رزمندگان و ایثارگران شاغل در دادگستری شهرستان دشت آزادگان برگزار شد. محمود فعیلی در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات و تلاش فرزندان شهدا و جانبازان و همچنین کارکنان ایثارگر شاغل در دادگستری دشت آزادگان، گفت : اگر رشادت ها و دلاوری های […]

به مناسبت هفته دفاع مقدس، مراسم تجلیل و تکریم ازفرزندان شهدا، جانبازان، رزمندگان و ایثارگران شاغل در دادگستری شهرستان دشت آزادگان برگزار شد.
محمود فعیلی در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات و تلاش فرزندان شهدا و جانبازان و همچنین کارکنان ایثارگر شاغل در دادگستری دشت آزادگان، گفت : اگر رشادت ها و دلاوری های این عزیزان و خانواده آنان نبود، معلوم نبود دشمنان ایران اسلامی چه سرنوشتی را برای این کشور رقم می زدند.
رئیس دادگستری شهرستان دشت آزادگان ادامه داد: نباید این ایثار و فداکاری ها فراموش شود و روایات دفاع مقدس را باید نسل به نسل به آیندگان خصوصاً نسل جوان معرفی و یادآوری کرد.
فعیلی گفت : تقدیر از خانواده ایثارگران و فرزندان آنان یک تکلیف و وظیفه است و کمترین کار ممکن در حق این عزیزان می باشد.
در ادامه مراسم از کارکنان شاغل قضائی و اداری که افتخار فرزندی شهید، جانباز و ایثارگر را دارا هستند با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد.