در این دیدار غلامرضا کمالی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج ادارات ستادی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهید علی کمایی، بر ضرورت دیدار با خانواده شهدا و تجلیل از آنها تاکید کرد.  در ادامه آقای پورصفار از یادگاران دوران دفاع مقدس به بیان خاطراتی از رشادت‌ها و دلاور مردی‌های رزمندگان هشت سال […]

در این دیدار غلامرضا کمالی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج ادارات ستادی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهید علی کمایی، بر ضرورت دیدار با خانواده شهدا و تجلیل از آنها تاکید کرد.

 در ادامه آقای پورصفار از یادگاران دوران دفاع مقدس به بیان خاطراتی از رشادت‌ها و دلاور مردی‌های رزمندگان هشت سال جنگ تحمیلی پرداخت.

  کورش محمدی رئیس حراست شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب نیز با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس به ویژگی‌های اخلاقی شهید علی کمایی اشاره و از آن شهید گرانقدر تجلیل کرد.

  در پایان لوح یادبود و هدیه از طرف پایگاه مقاومت بسیج ادارات ستادی و پایگاه مقاومت بسیج عملیات غیر صنعتی به خانواده شهید علی کمایی اهدا شد.

  شایان ذکر است شهید علی کمایی از بسیجیان و کارکنان حراست شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در حادثه تروریستی اهواز در سال ۱۳۹۷ به فیض شهادت رسید