مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با حضور در بیت نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با وی دیدار کرد. محسن خجسته مهر در این دیدار که روز جمعه (۱۶ مهرماه ۱۴۰۰) انجام شد، بر نیاز به حمایت های نماینده ولی فقیه در استان تاکید کرد و گفت: موفقیت تنها از مسیر همکاری قابل تحقق است […]

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با حضور در بیت نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با وی دیدار کرد.

محسن خجسته مهر در این دیدار که روز جمعه (۱۶ مهرماه ۱۴۰۰) انجام شد، بر نیاز به حمایت های نماینده ولی فقیه در استان تاکید کرد و گفت: موفقیت تنها از مسیر همکاری قابل تحقق است و با تکیه بر حمایت های موجود، صنعت نفت می تواند مسیر ترقی را بدون نگرانی نسبت به موانع طی کند.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد، نماینده ولی فقیه در استان خوزستان نیز با بیان اینکه باید فرصت های پیش رو را در راستای دستیابی به اهداف نظام مغتنم شمرد، اظهار کرد: تا هرزمان که فرصت ها وجود دارند، کار جهادی را اولویت قراردهید و البته، از این دولت هم همین انتظار را داریم.

وی خوزستان را استانی دارای ذخائر عظیم نفت و گاز معرفی کرد و یادآور شد: تلاش ها در راستای رفع مشکلات مردم استان علاوه بر استفاده از نیروی انسانی کارآمد بومی با هدف حل مشکل عدم اشتغال جوانان و ایجاد ارزش افزوده در صنعت نفت شتاب فزاینده یابد.