سردار شاهوار پور فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان گفت: به منظور خدمت به مردم زلزله زده اندیکا قرار گاه شهید مرتضی حسین پور راه‌اندازی شده است و در   این قرارگاه امکانات لازم  متمرکز شده  و اکنون  تعداد ۲ هزار و۵۰۰ پرس غذای گرم طبخ و میان زلزله زدگان توزیع  می‌شود. او با بیان […]

سردار شاهوار پور فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان گفت: به منظور خدمت به مردم زلزله زده اندیکا قرار گاه شهید مرتضی حسین پور راه‌اندازی شده است و در   این قرارگاه امکانات لازم  متمرکز شده  و اکنون  تعداد ۲ هزار و۵۰۰ پرس غذای گرم طبخ و میان زلزله زدگان توزیع  می‌شود.

او با بیان اینکه بسته‌های معیشتی  نیز برای مناطق صعب العبور و مناطقی که دسترسی به آنجا سخت است ارسال و توزیع  می‌شود، افزود:  علاوه بر این  پتو چراغ والر، پلاستیک و امکانات اولیه مورد نیاز مردم نی در میان آنان توزیع می‌شود.

سردار شاهوار پور اظهار داشت: مسئولان و نیرو‌های هلال احمر، هلال احمر، مسئولان محلی و دولتی، گروه‌های پزشکی هم برای خدمات پزشکی به مردم زلزله زده اندیکا وارد میدان شده اند.

نگاه ویژه برای رفع مشکلات زلزله زدگان اندیکا/ میدان داری سپاه با توزیع غذای گرم و بسته‌های معیشتی

نگاه ویژه برای رفع مشکلات زلزله زدگان اندیکا/ میدان داری سپاه با توزیع غذای گرم و بسته‌های معیشتی

فرمانده سپاه حضرت، ولی عصر (عج) خوزستان  با اشاره به اینکه نکته مهم برای زلزله زدگان بحث اسکان پایدار و دائمی است  که باید ارزیابی‌ها سریع صورت گیرد، تصریح کرد:  همچنین بنیاد مسکن  باید ارزیابی‌ها را انجام داده و کار خود را تمام کند و الگوی ساخت پیشنهاد دهند تا اسکان زلزله زدگان  و دام‌های آن‌ها انجام شود.

این مقام مسئول موضوع اسکان دام‌ها را از مشکلات دیگر زلزله زدگان عنوان کرد و گفت:  به دلیل اینکه هوا رو به سردی است و  در زمستان باید از دام‌های  نگهداری شود باید تدابیری اندیشیده شود.

او در پایان افزود: بیش از ۸۰ مدرسه، شبکه‌های آبرسانی و خانه‌های بهداشت نیز آسیب دیده اند که باید یک نگاه ویژه‌ای برای رفع مشکلات زلزله زدگان شود  که ان‌شاءالله با همت همه مسئولین، سپاه و بسیج همیشه در کنار مردم حل شود.

نگاه ویژه برای رفع مشکلات زلزله زدگان اندیکا/ میدان داری سپاه با توزیع غذای گرم و بسته‌های معیشتی