هفدهم ربیع‌الاول میلاد باسعادت اختر سپهر گیتی، پیام‌آور صلح و رحمت و تمام کننده مکارم اخلاق است؛ پیامبری که ولادتش نوری بر دلهای زنگار زده‌ی جهانیان و بعثتش سبب‌ساز رهایی بشر از تباهی و سیاهی جهل بود. رسول گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) که وجود مقدسش الگوی آفرینش و مصداق حقیقی انسان کامل و لاجرم […]

هفدهم ربیع‌الاول میلاد باسعادت اختر سپهر گیتی، پیام‌آور صلح و رحمت و تمام کننده مکارم اخلاق است؛ پیامبری که ولادتش نوری بر دلهای زنگار زده‌ی جهانیان و بعثتش سبب‌ساز رهایی بشر از تباهی و سیاهی جهل بود. رسول گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) که وجود مقدسش الگوی آفرینش و مصداق حقیقی انسان کامل و لاجرم ارمغان او نیز کامل‌ترین دین و نافذ‌ترین پیام پروردگار بشریت در تمام قرون و اعصار است.
زندگی سراسر مبارزه پیامبر گرامی اسلام(ص) با جهل و گمراهی، تحمل شکنجه و آزار کفار و محاصره اقتصادی در شعب‌ابی‌طالب و در نهایت تحقق وعده‌ی الهی و گسترش دوستدارانه دین مبین اسلام به جوامع دیگر، در بطن خود آموزه‌ها و پیام‌های الهام‌بخشی برای تمامی مسلمانان به ویژه ملت همیشه قهرمان ایران دارد که تاسی به این تعالیم، تحمل فشارها و عبور از تحریم‌های ظالمانه دشمنان را امکان‌پذیر ساخته و ملت ایران را تحت زعامت سلاله‌ی نبوی، مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) به عنوان الگوی پایداری، آزادگی و عزتمندی، به همه ملت‌های جهان معرفی نموده است.
اینجانب میلاد فرخنده عصاره‌ی نبوت و پیام‌آور سعادت بشریت، حضرت ختمی‌مرتبت محمد مصطفی(ص) و ولادت باسعادت ششمین اختر تابناک آسمان امامت و موسس مذهب جعفری، حضرت امام جعفر صادق(ع) را به خانواده بزرگ صنعت نفت، به ویژه کارکنان شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، تبریک و تهنیت عرض نموده، توفیق بهره‌جویی از سرچشمه زلال فضیلت نبوی را برای یکایک همکاران ارجمند از درگاه احدیت مسئلت دارم.

علیرضا دانشی
مدیرعامل