مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی از فعال شدن بیمه تکمیلی و ارائهخدمات درمانی مناسب به کارگران کشت و صنعتنیشکر هفت‌تپه خبر داد. شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، دکتر عبدعلی ناصری در آستانه ولادتپیامبر اسلام (ص) با اعلام این خبر گفت: پس از واریز دوحقوق معوقه، به دنبالراه‌حل‌هایی هستیم تا شرایط زندگی کارگران […]

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی از فعال شدن بیمه تکمیلی و ارائهخدمات درمانی مناسب به کارگران کشت و صنعتنیشکر هفت‌تپه خبر داد.

شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی، دکتر عبدعلی ناصری در آستانه ولادتپیامبر اسلام (ص) با اعلام این خبر گفت: پس از واریز دوحقوق معوقه، به دنبالراه‌حل‌هایی هستیم تا شرایط زندگی کارگران هفت‌تپه بهبود یابد و در این راستا بهمنظور حفظ سلامت و کاهشهزینه‌های درمانی، کارگران هفت‌تپه و خانواده‌هایآن‌ها از اول آذر ماه تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار می‌گیرند.

وی از تصمیم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای رفع مشکل بیمه مهر و آبانکارگران هفت‌تپه قدردانی کرد و گفت که از آذر ماه جاریحق بیمه تامین اجتماعیکارگران همزمان با سایر کشت و صنعت‌ها پرداخت می‌شود و تحت پوشش بیمهتکمیلی نیز قرار می‌گیرند.

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی در ادامه از تمهیدات این شرکتبرای رفاه بیشتر کارگران هفت‌تپه خبر داد و گفت کهمسائل و مشکلات کارگرانهفت‌تپه مانند سایر کشت و صنعت‌های نیشکری در اولویت است و برای بهبودوضعیت موجود تلاش می‌کنیم.

به گفته او، با پرداخت حقوق‌های معوقه، همت کارگران این مجموعه صنعتی برایبازگشت به شرایط تولید دو چندان شده و بازسازیقطعات فرسوده، تمیزکاری وتعمیر دستگاه‌ها گام به گام در حال پیشرفت است.

ناصری در پایان با تبریک فرارسیدن میلاد با سعادت پیامبر نور و رحمت حضرتمحمد (ص) و میلاد سلاله پاکش، امام جعفر صادق(ع)، اظهار امیدواری کرد که باهمدلی ایجاد شده در بین همه مسئولان برای رفع مشکلات قدیمی‌‌ترین واحدنیشکری ایران، با همت وتلاش کارگران این مجموعه، بار دیگر شاهد رونق تولید وشکوفایی آن خواهیم بود.

در نشست ۱۸ مهر ماه سال جاری که به ریاست محمد مخبر معاون اول رییسجمهوری برگزار شد نسبت به تعیین تکلیف شرکت کشت وصنعت هفت تپه اقدامو مدیریت این مجموعه عظیم به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی واگذار شد.

با واگذاری کشت و صنعت هفت تپه به شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی،دوشنبه ۲۶ مهرماه، دو ماه حقوق معوقه کارگران اینمجموعه پرداخت شد و از اولآذر ماه نیز حقوق کارگران به روز می شود.

این شرکت با حدود پنج هزار نیرو به عنوان هشتمین طرح شرکت توسعه نیشکر وصنایع جانبی در ۱۵ کیلومتری جنوب شهر شوش واقعشده است.