در مراسمی با حضور سردار شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان از فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان تجلیل شد. این مراسم به منظور تجلیل از حضور گروه‌های جهادی مستقر و فعال در بیمارستان شفا اهواز جهت راه‌اندازی و تجهیز این بیمارستان انجام شد. به منظور بازسازی این بیمارستان حوزه بسیج كارمندی شهید تندگویان […]

در مراسمی با حضور سردار شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان از فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان تجلیل شد.

این مراسم به منظور تجلیل از حضور گروه‌های جهادی مستقر و فعال در بیمارستان شفا اهواز جهت راه‌اندازی و تجهیز این بیمارستان انجام شد.

به منظور بازسازی این بیمارستان حوزه بسیج كارمندی شهید تندگویان با اعزام گروه‌های جهادی تخصصی پایگاه‌های بسیج شركت‌های نفت و‌گاز مارون و كارون و مدیریت عملیات غیر صنعتی، نسبت به تعمیر و تعویض سیستم برق و روشنایی بیمارستان و ترمیم سیستم فاضلاب بیمارستان قبل از راه اندازی اقدام نمود.

حوزه بسیج شهید تندگویان همچنین در راستای تجهیز بیمارستان نسبت به تامین ۲۰۰ تخته پتو و  ۲۰ عدد بالشت و ملحفه همكاری لازم را با بسیج جامعه پزشكی استان انجام داده است.