معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خوزستان بر ضرورت استفاده از تمام ظرفیت های موجود برای کنترل اراذل و اوباش و استفاده کنندگان از سلاح در سطح استان تاکید کرد. حجت الاسلام والمسلمین در چهارمین جلسه شورای پیشگیری استان خوزستان، اظهار داشت: برقراری امنیت استان یکی از مهم ترین اولویت های دستگاه قضایی […]

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خوزستان بر ضرورت استفاده از تمام ظرفیت های موجود برای کنترل اراذل و اوباش و استفاده کنندگان از سلاح در سطح استان تاکید کرد.
حجت الاسلام والمسلمین در چهارمین جلسه شورای پیشگیری استان خوزستان، اظهار داشت: برقراری امنیت استان یکی از مهم ترین اولویت های دستگاه قضایی است و برای تحقق آن نیاز به همکاری همه دستگاه ها و نیروهای نظامی، انتظامی، اطلاعاتی و امنیتی است.
وی ضمن قدردانی از تلاش دادستانی مرکز خوزستان و نیروهای نظامی، انتظامی، اطلاعاتی و امنیتی استان و مجموعه سپاه و بسیج، خواستار استفاده از فضاهای عمومی برای آگاه سازی مردم و اطلاع رسانی عمومی شد و گفت: پایگاه های بسیج یکی از بهترین ظرفیت ها برای آموزش همگانی است.
کنترل رفتار مجرمانه اراذل و اوباش، نحوه اجرای طرح های جمع آوری سلاح گرم و سرد و ناامن سازی محیط های تولید مواد مخدر، از مواردی بود که در این نشست مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
در ادامه این جلسه، سایر اعضای شورای پیشگیری از وقوع جرم استان خوزستان به بیان آمار و اطلاعات و همچنین راهکارهای پیشنهادی برای کنترل جرائم مذکور پرداختند.