رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: جذب مرغ منجمد در شهرستان‌هایی از خوزستان که کشتارگاه مرغ ندارند باید هر چه بیشتر انجام شود تا مردم دچار مشکل نشوند. امیرحسین نظری بیان کرد: باید روزانه در کنار توزیع مرغ کشتار روز در خوزستان، مرغ منجمد در استان توزیع شود تا قیمت مرغ تعادل داشته […]

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: جذب مرغ منجمد در شهرستان‌هایی از خوزستان که کشتارگاه مرغ ندارند باید هر چه بیشتر انجام شود تا مردم دچار مشکل نشوند.

امیرحسین نظری بیان کرد: باید روزانه در کنار توزیع مرغ کشتار روز در خوزستان، مرغ منجمد در استان توزیع شود تا قیمت مرغ تعادل داشته باشد.

وی گفت: بازرسان این سازمان به صورت شبانه روزی در حال بازرسی از بازار مرغ و کشتارگاه‌های خوزستان هستند اما تامین به موقع مرغ در کنار بازرسی در تعادل بازار تاثیرگذار است.

نظری افزود: از اداره پشتیبانی امور دام و جهاد کشاورزی تقاضا داریم که نسبت به تامین و توزیع مرغ منجمد تلاش بیشتری داشته باشند تا از افزایش قیمت مرغ جلوگیری شود.

پشتیبانی امور دام خوزستان پیش از این اعلام کرده بود که محدودیت توزیع مرغ منجمد در خوزستان برداشته شده است.

رییس سازمان صمت خوزستان دیشب به طور سر زده جهت بررسی و هماهنگی لازم جهت رفع مشکلات توزیع مرغ کشتار روز از کشتارگاه زرین کارون بازدید نمودند

هم اکنون ۹ کشتارگاه صنعتی در اهواز، دزفول، حمیدیه، مسجد سلیمان، رامهرمز و بهبهان فعال هستند.