صبح امروز رضا امینی شهردار اهواز به همراه سیاوش محمودی رییس و زارع زاده نایب رئیس شورای شهر از وضعیت پارک شهید سبحانی دیدن کرد. این بازدید بمنظور بررسی وضعیت پارک و فضای سبز آن از لحاظ ایمنی، شرایط رفاهی و پوشش فضای سبز و ساماندهی مزار شهدای گمنام واقع در این پارک انجام شد. […]

صبح امروز رضا امینی شهردار اهواز به همراه سیاوش محمودی رییس و زارع زاده نایب رئیس شورای شهر از وضعیت پارک شهید سبحانی دیدن کرد.

این بازدید بمنظور بررسی وضعیت پارک و فضای سبز آن از لحاظ ایمنی، شرایط رفاهی و پوشش فضای سبز و ساماندهی مزار شهدای گمنام واقع در این پارک انجام شد.

شهردار اهواز، در این بازدید، تاکید بر اهمیت بحث رفاه شهروندان و افزایش امکانات رفاهی و خدماتی در پارک ها و بوستان های شهری را یکی از اهداف مهم شهرداری بر شمرد.

وی ضمن زیارت مزار شهدای گمنام واقع در این پارک و بررسی کمبودها و نقاط ضعف، دستورات لازم در خصوص رسیدگی و برطرف نمودن مشکلات و تجهیز پارک و ساماندهی مزار شهدا را صادر کرد.

امینی گفت: پارک ها و فضاهای سبز از یکسو موجب بهبود وضعیت زیست محیطی شهرها می شود و از سوی دیگرشرایط مناسبی را برای گذران اوقات فراغت شهروندان فراهم می سازد.

شهردار اهواز خاطر نشان کرد: پارک ها و فضاهای سبز شهری باید در شان شهروندان شریف اهوازی باشد و لذا سعی ما در شهرداری تامین رضایت همه شهروندان است.