امیر حسین نظری گفت: ۶۳۸ گشت مشترک بازرسی با مشارکت ۶ دستگاه اجرایی استان از اصناف ، بازار و تولید کنندگان در یک ماه اخیر انجام شد.

امیر حسین نظری گفت: ۶۳۸ گشت مشترک بازرسی با مشارکت ۶ دستگاه اجرایی استان از اصناف ، بازار و تولید کنندگان در یک ماه اخیر انجام شد.

رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان اظهار داشت: ۸۶ گشت مشترک با اداره کل تعزیرات حکومتی، ۷۲ گشت با دانشگاه های علوم پزشکی استان، ۱۰ گشت با اداره کل استاندارد خوزستان، ۳۱ گشت با فرمانداری ها، ۶۹ گشت با اتحادیه ها و ۳۷۰ گشت با همراهی بازرسان اماکن در این مدت انجام شده است.

وی با اشاره به تشکیل ۱۴۹ پرونده تخلف افزود: ۷۰ پرونده در گشت مشترک با تعزیرات حکومتی ، ۲۸ پرونده در گشت مشترک با حضور دانشگاه های علوم پزشکی، ۱۷ پرونده در گشت مشترک با حضور فرمانداری ها، ۲۹ پرونده در گشت مشترک با حضور اتحادیه ها و پنج پرونده با حضور اماکن نیروی انتظامی تشکیل شده است.

نظری اظهار داشت: ارزش ریالی پروندهای متشکله افزون بر چهار میلیارد و ۸۵ میلیون ریال بوده ضمن اینکه بیشتر تخلف در بخش پوشاک، واحدهای نانوایی، میوه فروشی و عرضه مواد پروتئینی ثبت شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان ادامه داد: به منظور پوشش حداکثری بازرسی از واحدهای صنفی استان خوزستان تلاش شده تمام دستگاه های ناظر در گشت بازرسی مشارکت داشته باشند.

وی گفت: افزایش گشت بازرسی از بازار و واحدهای تولیدی در راستای کنترل و تعدیل قیمت کالاها در شهرهای مختلف خوزستان در حال انجام است.

بیش از ۱۴۰ هزار واحد صنفی در خوزستان وجود دارد.