مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان به منظور پاسخگویی به مطالبات مردم شریف استان، در فاز اول با ۳۰ نفر از مراجعه کنندگان به این شرکت و کارکنان ادارات برق شهرستان ها، به صورت حضوری دیدار کرد.

دکتر علی خدری گفت: در این دیدار تعداد ۳۰ مورد درخواست در حوزه برق با موضوعات اجرای پروژه تامین برق، رسیدگی به درخواست همکار، رفع حریم، خسارت به لوازم برقی، حقوقی و مسائلی از این قبیل بررسی شد که برای هر یک از درخواست های یاد شده، راهکار مناسب ارائه شد.

خدری افزود: موارد ثبت شده از شهرستان های مختلف استان بود که در راستای سیاست های دولت مردمی و به منظور تسهیل و تسریع در دریافت و پیگیری درخواست ها و مشکلات مردمی، همچنین جهت افزایش مسئولیت پذیری، اعتماد عمومی، سلامت اداری، صیانت از حقوق و جلب رضایتمندی مردم انجام شد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان با اشاره به شرایط کرونایی و لزوم جلوگیری از شیوع این بیماری از سوی ستاد کرونا، گفت: این ملاقات ها در شرایط کرونایی به صورت انفرادی و محدود برگزار میشد که با توجه به انجام واکسیناسیون حداکثری و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، این ملاقات به منظور ارج نهادن به حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع برگزار و به بخشی از درخواست های مردم رسیدگی شد، ضمن اینکه این دیدارهای چهره به چهره مردمی به صورت هفتگی برگزار می شود.