مدیر منطقه ۴ با اشاره به تداوم انجام طرح جامع ساماندهی معابر شهری در منطقه ۴ شهرداری اهواز، از اجرای عملیات کفپوش گذاری پیاده‌روها خبر داد. پوریا راهنورد مدیر منطقه گفت: بهسازی و ساماندهی پیاده روهای سطح منطقه ۴ شهرداری اهواز با در نظر داشتن استانداردها و رعایت ضوابط لازم در این زمینه با اقداماتی […]

مدیر منطقه ۴ با اشاره به تداوم انجام طرح جامع ساماندهی معابر شهری در منطقه ۴ شهرداری اهواز، از اجرای عملیات کفپوش گذاری پیاده‌روها خبر داد.

پوریا راهنورد مدیر منطقه گفت: بهسازی و ساماندهی پیاده روهای سطح منطقه ۴ شهرداری اهواز با در نظر داشتن استانداردها و رعایت ضوابط لازم در این زمینه با اقداماتی چون همسطح سازی و حذف اختلاف سطح های بیهوده، حذف زواید و تابلوهای مزاحم خیابان‌ها، تعبیه رفیوژهای میانی پیاده روها برای معلولین نابینا جهت تسهیل در تردد و رعایت رفاه شهروندان به صورت مداوم در سطح منطقه انجام می پذیرد.
وی افزود: در همین راستا و در جهت طرح ساماندهی معابر شهری عملیات ساماندهی و کفپوش گذاری پیاده‌رو‌های بلوار آریا به مساحت ۸۰۰ متر مربع به صورت امانی و همچنین خیابان پیشاهنگی در دستور کار معاونت فنی و عمرانی این منطقه قرار گرفت .
راهنورد بیان داشت: ایجاد بستر مناسب جهت داشتن شهری زیبا، ارتقاء سطح کیفی معابر، بهسازی مناظر شهری، تسهیل در عبور و مرور شهروندان و همچنین خدمت‌رسانی بیشتر به آنها از دیگر اهداف انجام اینگونه اقدامات محسوب می‌شود.