اولین جلسه کارگروه ساماندهی و ارتقاء خدمات رفاهی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب  برگزار شد.

در این جلسه که روز یکشنبه (۲مرداد ۱۴۰۱) برگزار شد مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب اظهار داشت: برنامه و فعالیت اصلی این شرکت تولید و نگهداشت تولید نفت و بحث‌های مرتبط با آن است که توسط نیروی انسانی انجام می‌شود.

مهندس علیرضا دانشی گفت: با توجه به نیروی انسانی می‌توانیم به تحقق اهداف دست پیدا کنیم و در این راستا نیازمند یک همگرایی همه‌جانبه در تمام شئونات و فعالیت‌ها هستیم.

وی با بیان اینکه خدمات‌دهی در سطح شرکت نیاز به انسجام بیشتری دارد افزود: بر این اساس تصمیم گرفته‌ شد ساماندهی و ارتقاء خدمات رفاهی در قالب یک کارگروه در ستاد و شرکت‌های تابعه پیگیری و به نتیجه برسد.

مهندس دانشی تاکید کرد: تمام تلاش ما این است که محیط‌های کاری ارتقاء و تلطیف یافته و برای پرسنل جذاب باشد و به استانداردهای موجود برسد.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب گفت: در این راستا باید جلسات مستمر با نمایندگان تام‌الاختیار شرکت‌ها در جهت همگرایی برگزارشود و نظام‌نامه و دستورالعمل‌های لازم برای تحقق اهداف کارگروه ساماندهی و ارتقاء خدمات رفاهی تدوین گردد.

مهندس دانشی افزود: همچنین جلسات تخصصی تشکیل و برای کارها هدف گذاری صورت پذیرد و برنامه‌ها در قالب نقشه راه اجرا شود و فعالیت‌های مجاهدانه، ایثارگرانه و رویه‌های اخلاق‌مدارانه مدنظر قرار گیرد.

وی توجه به خانواده‌ها را مورد تاکید قرار داد و بیان داشت: باید برای خانواده‌ها برنامه‌های آموزشی اجرا شود و در این زمینه قرار است در مجتمع آموزش فنون اقداماتی صورت پذیرد.

در این نشست مشاور مدیرعامل در ارتقاء خدمات رفاهی، فرهنگی و اجتماعی گزارشی از فعالیت کارگروه ساماندهی و ارتقاء خدمات رفاهی ارائه داد.

بهزاد صالح‌بیگی گفت: هدف این کارگروه افزایش انگیزه و تفکر ارزش‌محوری برای رسیدن به یک سازمان چابک و تولید پایدار با همکاری واحدهای ستادی و شرکت‌های تابعه است و در نظر داریم با امکانات موجود ارتقاء بهره‌وری را محقق سازیم.

وی افزود: در کارگروه ساماندهی و ارتقاء خدمات رفاهی تلاش داریم در زمینه ایجاد رفاه نسبی در حوزه‌های فضای سبز، تفریح و انضباط کاری و اجتماعی با حضور نمایندگان مدیریت‌ها،‌ ادارات و شرکت‌ها برنامه‌ریزی کنیم.

در ادامه مدیر منابع‌انسانی، مدیرعملیات غیر صنعتی، سرپرست‌ روابط عمومی، رئیس پژوهش و فناوری و سرپرست مجتمع آموزش فنون اهواز که در جلسه حضور داشتند و همچنین مدیر تعمیر، تکمیل و خدمات فنی چاه‌ها و مدیران عامل شرکت‌های نفت و گاز کارون، آغاجاری و گچساران که به صورت ویدئو کنفرانس حضور داشتند به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند