مهندس علیرضا دانشی به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام پیامی صادر کردند.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَبا عَبْدِ اللهِ وَعَلَی الْاَرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِنائِکَ ، عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقیتُ وَبَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ

                   اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْن‌‌

                 وَ عَلی عَلَیِ بْن الْحُسَین

                  وَ عَلی اَوْلادِ الْحْسَیْن

                 وَ عَلی اَصحابِ الْحُسَین

قرن ها از حماسه ی محرم میگذرد محرم واقعه ای ست جاودانه، محرم عزای غدیری است که نادیده گرفته شد. ماه خون و داغ دار شدن دل ام ابیها، این ماه شریف یادآورِ وفاداری و رشادتِ یاران مخلص ابا عبدالله الحسین(ع) است.

سلام بر محرم، سلام بر دل پر اندوه مهدی(عج)، آن سان که خلایق جملگی خاک زاری بر سر میکنند، لرزش تصویر حرم در مقابل چشم پرآب زائران خبر از غربت سالار کربلا میدهد.

پیام عاشورا، عدالتخواهی و مبارزه ی باظلم است، آزادگی و حق خواهیست، ازخودگذشتن و فدای آرمان شدن است، آری در کربلا تمامی خوبی ها و فضائل و آرمان های فطری و الهی یکجا در وجود حضرت حسین (ع) و یاران شیدایش جمع شده است.

 و اینک، مائیم و رسالتی بس عظیم، که این فرهنگ را شناخته و سرلوحه ی زندگی خود قرار دهیم.

سلام بر ماه اشک های بی اختیار، ماه ولایت مداری و ایثار، ماه انتشار امر به معروف و نهی از منکر، ماه محرم و عاشورا در فرهنگ اسلامی سرفصل ممتازی در تقابل جبهه حق علیه باطل است تا جایی که فرهنگ و نمادهای عاشورا و باورها و رویکردهای آن را می توان آیینه تمام نمای اسلام ناب محمدی(ص) که طلایه دار سعادت دنیوی و اخروی است دانست.

اینجانب ایام سوگواری حسینی را به محضر مبارک صاحب الزمان (عجّ)، رهبر فرزانه انقلاب، تمامی شیعیان و پرسنل خدوم شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب عرض تعزیت و تسلیت دارم.

علیرضا دانشی

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب