مهدی علی مددی معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی در اولین روز از هفته دولت ضمن بازدید از تاسیسات شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران در نشستی با حضور مدیرعامل نفت و گاز گچساران و  روسای این شرکت حضور یافت.

معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی در این جلسه با تبریک هفته دولت به همه خدمتگزاران به خصوص کارکنان صنعت نفت گفت: امروز خوشحال هستیم که در جمع شما حضور داریم، رویکرد دولت سیزدهم این است که مشکلات کارکنان را در مناطق عملیاتی پیگیری نماییم و بهترین تصمیم برای برطرف شدن چالش ها گرفته شود. .

علی مددی افزود: امروز رویکرد ما در دولت سیزدهم تخصصی است و فقط نفتی ها تصمیم گیرنده هستند و شورای اداری گذشته که برخی حتی نفتی نیز نبوده اند برای کارکنان تصمیم می‌گرفتند.

وی خاطرنشان کرد: مشکلات دولت گذشته به دولت جدید منتقل شد اما ما آمده ایم برای برطرف شدن مشکلات و چالش ها و برای هر استان یک نفر را معرفی کرده ایم و این حلقه ارتباطی تمامی مشکلات را به مرکز ارایه می دهد.

علی مددی تصریح کرد: تصمیمات امروز در نفت تصمیمات جزیره ای نیست بلکه یک زنجیره کامل است و ما با یک برنامه ریزی کامل و یک کار کارشناسی به جهت تسهیل گری مشکلات کارکنان پیگیری نماییم.

وی بیان کرد: نیاز استخدامی در صنعت نفت را در دستور کار داریم و در حال تصویب آن هستیم. حداکثر جذب نیروی بومی را در دستور کار داریم و تا سه ماه آینده آزمون جذب را برگزار خواهیم کرد.

معاون وزیر در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت همچنین به شکل گیری شورای مدیران منابع انسانی در دولت سیزدهم اشاره کرد و افزود:  این شورا با تعامل و هم افزایی همه مدیران منابع انسانی شرکت های تابعه شکل گرفته و زمینه رشد و تعالی سازمانی همکاران را نیز فراهم می کند

وی گفت: در حال حاضر بازنگری طرح طبقه بندی مشاغل نیروهای پیمانکاری را در دستور کار قرار داده ایم.

علی مددی ادامه داد: در خصوص ماده ۱۰ از سال ۹۹ اجرا شد ولی ناقص بود و دستور ویژه وزیر نفت به جمع بندی هایی رسیده ایم و امیدواریم این مشکل را برطرف نماییم.

در این بازدید ابراهیم فولادوند مشاور معاون وزیر در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، حمید حسین نژاد مدیرکل تدوین و هماهنگی مقررات اداری و استخدامی، علی غرایاق زندی مدیرکل تشکیلات روش ها و تعالی سازمان، علی ستوده مدیرکل آموزش، حسین طنابنده معاون طرح های تامین نیروی انسانی، منوچهر بارانی مدیر منابع انسانی مناطق نفت‌خیز جنوب، علیرضا بیگدلی آذری سرپرست مدیریت منابع انسانی بهداشت و درمان صنعت نفت و جمعی از مدیران منابع انسانی معاون وزیر را همراهی کردند.