مدیر عملیات ترابری و پشتیبانی تولید مناطق نفت خیز جنوب به مناسبت هفته دولت به تشریح مسئولیت های اجتماعی و خدماتی این شرکت به استان خوزستان پرداخت.

امیر بصیری با گرامی‌داشت هفته دولت بیان داشت: عمده فعالیت‌های این مدیریت حمایت و پشتیبانی از تولید است که در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی خدماتی به ذینفعان و سایر دستگاه های اجرایی ارائه می‌شود.

وی افزود: در سال جاری به مناسبت‌های مختلف ملي، مذهبي و رويداها و حوادث غيرمترقبه تعداد ۲۸۸ دستگاه سبك، سنگين و فوق سنگين از جمله كمپرسي، كشنده، كانكس، جرثقیل، بيل مكانيكي، دوکابین، اتوبوس، ميني بوس، تانكر آب و سواری که مجموعا به تعداد ۳۵۵۸ روزدستگاه در اختیار ارگان ها و نهادهاي برون سازمانی قرار گرفت.

مدیر حمایت و پشتیبانی تولید افزود، مشارکت در آوار برداری ریزش ساختمان متروپل آبادان، کمک به ستاد اربعین و ستاد راهیان نور، آبرساني به شهرستان‌هاي رامشير، گچساران و روستاهاي حومه، ارائه خدمات بارگيري، تخليه، انواع خاكبرداري و خاكريزي به گروه‌های جهادی، فرمانداری‌های رامشیر،‌ رامهرمز و باغملک، هلال احمر از جمله اقدامات مدیريت عملیات ترابری و پشتیبانی تولید در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی در سال جاری بوده است.

خدمت رسانی به زائران اربعین همزمان در دو پایانه مرزی شلمچه و چذابه

مدیر عملیات ترابری و پشتیبانی تولید مناطق نفت خیز جنوب با اشاره به خدمت رسانی به زائران اربعین اظهار داشت: این مدیریت همزمان در دو پایانه مرزی شلمچه و چذابه جهت بهبود خدمت رسانی به زائران ۲۷ دستگاه خودرو شامل كمپرسي، كشنده، تانكر آب، غلطك، گريدر، لودر، بلدوزر و دو کابین اختصاص داده است.

وی افزود: این ماشین آلات به منظور خاكبرداري، خاكريزي، تسطيح و بهسازي پاركينگ‌ها و محوطه مواكب،   حمل و جابجايي زائرين و خدمت رساني به كاروان‌ها در پایانه‌های مرزی از ابتداي ماه محرم تا پايان مراسم عزاداري اربعين حسيني در حال خدمت رسانی هستند.